fbpx

İşlem Hakkında Fiyat ve Detay Bilgisi Almak için Formu Doldura bilirsiniz.

Soğuk Lipoliz ile Bölgesel İncelme


Coolshaping tedavi esnasında cryo-enerjiyi vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi arttırıcı etkisiyle aktarır. Sistem özel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo-enerji diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ hücrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.

Cryoli poliz yöntemi ile hızlı ve etkin bölgesel incelme zayıflama sağlanabilir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevcut olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye 10-15 gün aralıklarla uygulama yapılarak sonucun daha hızlı ve etkin olması sağlanabilir. Coolshaping cryo soğuk lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içerisinde yer alan led ve lazerler ile de yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimulasyonunu sağlama morluk riskini azaltma gibi etkilerde sağlar.

Başıl içerisinde yer alan lazer modülleri cildin altına inerek yağ hücrelerinin zarlarındaki geçirgenliği artırarak içerideki yağın dışarı çıkmasını sağlar ve direk vücuttan atılmasını sağlar.

Coolshaping başlığını hedeflenen bölgeye yerleştirin ve cryo-cooling tedavisine yağ hücrelerini dondurmak için başlayın.